Wiedeń - Salzburg - Innsbruck - Zurich (7 dni

Dzień 1
Zbiórka w poszczególnych miejscowościach zgodnie z rozkładem jazdy. - trasa nr 1. Wyjazd do Wiednia. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicach Wiednia. Zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem (ok. 3 godz.). W programie m.in. najważniejsze obiekty Ringu: Opera, Ratusz, Parlament, teatr dworski, Pałac Hofburg, katedra Św. Stefana, ogrody pałacu Schönbrunn, Kahlenberg. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Wiednia. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, wyjazd do Salzburga. Zwiedzanie miasta: Stare Miasto, Katedra z XVII w, Muzeum Katedralne ze skarbami sztuki sakralnej, kościół św. Piotra z 847 r., kościół Franciszkanów, twierdza Hohensalzburg wzniesiona w XV w, Residenz, dawna siedziba arcybiskupów z galerią sztuki europejskiej, dom Mozarta, zamek Mirabell z przepięknymi ogrodami, przejazd do hotelu w okolicach Salzburga, nocleg

Dzień 4
Śniadanie, wyjazd do Innsbrucku, zwiedzanie miasta: barokowe kamienice z XV i XVI w przy Herzog Strasse, Stadturm, Goldenes Dachl (Złoty Dach), Katedra św. Jakuba, kolumna św. Anny, Łuk Triumfalny, Hofburg (pałac cesarski), Hofkirche ze Srebrną Kaplicą, w której stoi posąg Marii Panny z kutego srebra, Schloss Ambras, dawna rezydencja księcia Ferdynanda II, wycieczka do Wattens, gdzie znajduje się Świat Kryształów Svarowskiego, doskonale zaprezentowana kolekcja słynnych kryształów z użyciem efektów świetlnych i dźwiękowych, gdzie można kupić przepiękne wyroby z kryształu, nocleg w hotelu na obrzeżach Innsbrucku.

Dzień 5
Śniadanie, wyjazd do Zurichu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: stare miasto, Paradeplatz, Fraumünster z XIII w. z przepięknymi witrażami, Grossmünster, kościół św. Piotra z jedną z największych tarcz zegarowych w Europie, Fabryka Czekolady Lindt i Sprüngli, dla chętnych przejażdżka statkiem, nocleg nad jeziorem Zurich See.

Dzień 6
Śniadanie, wyjazd do Czech, nocleg przy granicy austriacko-czeskiej.

Dzień 7
śniadanie, wyjazd do Polski, przyjazd do poszczególnych miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy.

Świadczenia w cenie pakietu :
6 noclegów w hotelach klasy turystycznej w pokojach 2-, 3-os. z łazienkami, 6 śniadań w hotelu, przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, wideo, wc), przewodnika w Wiedniu i Zurichu (po ok. 3 godz.). opiekę pilota, ubezpieczenie.

Bilety wstępu płatne we własnym zakresie (ok. 40,-EUR i ok. 26 CHF), kolacje ok. 13 EUR x 3, 25 CHF oraz 120 KC.

NA INDYWIDUALNE ZYCZENIE KLIENTA ORGANZUJEMY
WYJAZDY DLA GRUP