WYCIECZKI  POBYTY  WEEKENDY  KOLONIE  ZIMA  HOTELE  INCENTIVE  KONGRESY  REZERWACJA  BILETY LOTNICZE 

--- LATO 2009 już w sprzedaży !!! NIŻSZE CENY I PROMOCJE PRZY WCZESNEJ REZERWACJI !!!LATO 2009 już w sprzedaży !!! NIŻSZE CENY I PROMOCJE PRZY WCZESNEJ REZERWACJI !!! ---
Wyświetl większą mapę

 

W ramach usług typu "incentive" oferujemy:

   

 • kompleksowa organizacja podróży motywacyjnych, gratyfikacyjnych i integracyjnych w każdym miejscu na Ziemi dla Firm i dużych Zakładów Pracy    
 • najciekawsze destynacje, oryginalne programy i najważniejszej jakości usługi    
 • starannie dostosowanie programu i świadczeń do celu imprezy, charakteru grupy i wszelkich preferencji Klienta    
 • programy integracyjne - najnowsze trendy : paintball i in.    
 • zapewnienie szkoleniowców, animatorów, psychologów    
 • flagi, tablice, gadżety i upominki z logo Klienta    
 • indywidualne pakiety gratyfikacyjne i kupony wycieczkowe dla pracowników Klienta    
 • preferencyjne warunki cenowe

  WZORCOWY PROGRAM PODRÓŻY MOTYWACYJNEJ

  Dzień 1
  Zbiórka uczestników imprezy w Porcie lotniczym OKĘCIE - wykwalifikowani piloci naszego biura witają Państwa z uśmiechem dokonują niezbędnych formalności i asystują przy odprawie paszportowej i biletowej.

  Dzień 2
  Po przylocie czeka na nas przedstawiciel naszego kontrahenta i w jego asyście przejedziemy klimatyzowanym autokarem do hotelu lub ośrodka wypoczynkowego o wysokim standardzie. Tu spotka nas miła niespodzianka - przed wejściem powita nas być może prawdziwy słoń, przedstawiciele plemienia Masajów lub miejscowa grupa folklorystyczna. Zostaniemy poczęstowani orzeźwiającym drinkiem w egzotycznej oprawie. Po zakwaterowaniu i krótkim wypoczynku po podróży czeka nas wiele atrakcji: kąpiel w basenie lub w morzu, gra w tenisa czy w siatkówkę pozwolą nam zregenerować siły przed kolacją powitalną. Podczas wieczornej biesiady może się okazać, że niektórzy z nas właśnie mają urodziny lub imieniny, a wówczas szpaler kelnerów wniesie tort okolicznościowy i rozpocznie się wspaniała zabawa. Wieczór może się okazać zbyt krótki - przed nami jeszcze nauka wspaniałego tańca merengue, samby, regge, oczywiście pod okiem miejscowych instruktorów.

  Dzień 3
  Śniadanie - to ogromny bufet, dla każdego coś dobrego - od tradycyjnych potraw kuchni europejskiej po prawdziwe smakołyki kuchni regionalnej. Przedpołudnie - to czas na spotkanie: szkolenie, seminarium, konferencje lub naradę firmową. Być może będzie to podsumowanie wyników pracy, być może zapadną tu strategiczne decyzje lub powstaną nowe, wspaniałe pomysły, służące rozwojowi firmy.
  Popołudnie - do rozdysponowania według własnych upodobań: z książką przy basenie lub na plaży pod palmą, na boisku, korcie lub w siłowni.
  Wieczorem - znów niespodzianka. Po ciężkim dniu włożymy stroje sportowe i wygodne buty. Wsiadamy do autokaru i jedziemy w nieznane... i nagle przed nami są wielbłądy i jeepy, przesiadka i przejażdżka po pustyni. Trzeba będzie również trochę pochodzić. Jesteśmy zmęczeni, spragnieni, a w tym momencie ukazuje się przed nami niesamowity widok - pod gołym niebem i gwiazdami, na środku pustyni stoi ogromny i suto zastawiony stół, białe obrusy, świece. Słychać pierwsze takty muzyki w wykonaniu prawdziwej orkiestry kameralnej.

  Dzień 3
  Skoro świt ruszamy na prawdziwe safari - spotykamy słonie żyrafy, lwicę z malutkimi lwiątkami w trawie, krokodyle i wiele innych okazów zwierząt dotychczas oglądanych tylko w zoo. Jakże inne jest ich życie na wolności! Po kilku godzinach pełnych wrażeń wracamy, jeepy zatrzymują się na środku sawanny - a tu czeka na nas "śniadanie na trawie" - szampan, bufet - to nasz pierwszy tego dnia, jakże niecodzienny posiłek.
  Popołudnie możemy spędzić zwiedzając miasto i jego zabytki, wejść na szczyt wulkanu, odwiedzić kopalnię kamieni szlachetnych lub popłynąć na wyspę koralową łodzią o szklanym dnie. Być może jest to nasz ostatni wieczór - popłyńmy barką "dhow", zobaczmy popisy miejscowej trupy akrobatów-piratów, którzy na naszych oczach zdobędą inną łódź. Popatrzmy na wspaniały zachód słońca w tej egzotycznej scenerii.
  Na kolację mamy do wyboru sea food lub barbeque pod gołym niebem. Na koniec będą fajerwerki - może utworzą na niebie nazwę Państwa Firmy?
  Na pożegnanie wręczają nam upominki, żegna nas orkiestra wojskowa. Czy żal wyjeżdżać?

  Jesteśmy już w kraju, w domu, w pracy - żyjemy wciąż wrażeniami z tej jednej niezapomnianej imprezy. Jakie to szczęście pracować w tak znakomitej Firmie. Już wiemy, że damy z siebie wszystko. Które biuro zapewni Państwu tak wspaniałe warunki, tak profesjonalną organizację od A do Z i uwzględni wszystkie Państwa życzenia, dostosuje program do Państwa potrzeb tak, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

  Szanowni Państwo, Jest to jedynie przykładowy program podróży motywacyjnej, składający się z wybranych elementów imprez z różnych zakątków świata, gdzie pomysł i profesjonalizm łączą się w jedną całość. Sprawcie Państwo, aby praca w Waszej firmie oznaczała rozwój, poznanie i prestiż.

  Biuro Podróży OCHOTA •