Dzień 1
Zbiórka w poszczególnych miastach zgodnie z rozkładem - tabela nr 1, wyjazd do Pragi, wieczorem przyjazd do Pragi, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, zwiedzanie Pragi z przewodnikiem m.in.: Zamek praski, katedra św. Wita, Pałac Królewski, spacer Złotą Uliczką, Loreta, Strahovski klasztor, kościół św. Mikołaja, Most Karola, pomnik Jana Husa, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, wyjazd do Wiednia, zwiedzanie miasta: najważniejsze obiekty Ringu: Opera, parlament, Hofburg, katedra Św. Stefana, Parlament, Uniwersytet, ogrody Schönbrunn, nocleg w okolicach Wiednia.

Dzień 4
Śniadanie, wyjazd do Budapesztu, zwiedzanie miasta: Wzgórze Zamkowe z Basztą Rybacką, kościół św. Macieja, Góra Gellerta z pomnikiem Wyzwolenia i Cytadelą, parlament, wieczorny spacer z pilotem po mieście, późnym wieczorem wyjazd do Polski,

Dzień 5
Przyjazd do poszczególnych miejscowości zgodnie z rozkładem.


Świadczenia w ceni pakietu 3 noclegi w hotelach kategorii turystycznej w pokojach 2-os. z łaz., 3 śniadania, przejazd autokarem (klimatyzacja, video, wc, barek - gorące i zimne napoje dodatkowo płatne u kierowców), zwiedzanie poszczególnych miast z przewodnikiem, po 3 godz. w każdym mieście, opiekę pilota, ubezpieczenie - pakiet Signal Iduna,

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne we własnym zakresie: ok. 300 CZK, 40,-EUR; kolacje ok. 280 CZK, 22 EUR.

NA INDYWIDUALNE ŻYCZENIE KLIENTA ORGANIUJEMY
WYJAZDY GRUPOWE  W TEMINACH DO UZGODNIENIA