WIEDEŃ - miasto muzyki i sztuki

4 dni /2 noclegi

Trasa przejazdu : tabela nr 1

Dzień 1

Zbiórka uczestników w poszczególnych i wyjazd z kraju według rozkładu- tabela nr 1. Przejazd do hotelu przy granicy czesko-austriackiej. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wyjazd do Wiednia, zwiedzanie miasta z przewodnikiem
(ok. 3 godz.).   W programie m.in.: najważniejsze obiekty  Ringu: Opera, parlament, teatr dworski, katedra Św. Stefana, ogrody Schönbrunn, miejsca związane z wiedeńskim światem muzycznym. Po południu przejazd do Baden k. Wiednia i wieczór w najpiękniejszym w Europie kasynie gry. Fakultatywnie kolacja w kasynie lub w winiarni Heuringen. Przejazd do hotelu w okolicach Wiednia, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, dalszy ciąg zwiedzania - poznajemy Wiedeński Świat Muzyki   (najpiękniejsze obiekty i miejsca związane ze sławnymi muzykami tego miasta - dom Schuberta, Muzeum Mozarta zwane Domem Figara, gmach Opery wiedeńskiej, powędrujemy szlakiem muzyki Haydna, Beethovena, Brahmsa, Lannera oraz  rodziny Straussów. Wieczorem przejazd do    Mörbisch nad jeziorem Neusidlersee (w okresie lipca i sierpnia), gdzie po krótkim spacerze udamy się na spektakl wiedeńskiej operetki wystawionej w bajkowej scenerii jeziora, na łonie natury (w pozostałych terminach) wieczorem przejazd do operetki w Wiedniu na spektakl np. "Księżniczka Czardasza". Późnym wieczorem wyjazd do Polski.

Dzień 4

Przyjazd do poszczególnych miejscowości zgodnie z rozkładem.

Świadczenia  w cenie pakietu:

2 noclegi w hotelu kategorii turystycznej w pokojach 2-, 3-os. z łazienkami, 2 śniadania w hotelu, przejazd autokarem (klimatyzacja, wideo, wc, barek), program turystyczny "Wiedeń Muzyczny" z przewodnikiem 2 x 3 godz., wieczór w kasynie w Baden, opiekę pilota, ubezpieczenie.

Płatne we własnym zakresie
: udział w spektaklu operetkowym w Mörbisch w okresie lipca i sierpnia, a w pozostałych terminach w Wiedniu, miejsca kat. 4 - 53 EUR, miejsca kat. 6 - 44 EUR; kolacje - ok. 13 EUR za posiłek, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. 30 EUR; żetony do gry w kasynie w Baden - za ok. 20 EUR można otrzymać żetony wartości 23 EUR + lampkę szampana.

 

 

 

NA INDYWIDUALNE ŻYCZENIE KLIENTA ORGANIZUJEMY
WYJAZDY DLA GRUP W TERMINACH DO UZGODNIENIA